Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FotoTe FunditTe Gjitha

Nga politika te aktrimi, Fatos Nano pjesë e një filmi?

Regjizori i njohur shqiptar Drilon Hoxha prezanton projektin e tij më të fundit, projekt i cili mesa duket do të marrë pjesë edhe ish-kryeministri Fatos Nano.

Rregjizori i filimit “Drejt fundit” ka publikuar një foto në profilin e tij në instagram, ku shfaqet një nga aktorët e këtij filmi Klark Morinaj dhe Fatos Nano.

“Çkemi? Një pershendetje nga Klark Morinaj dhe Fatos Nano. Gjëra te reja po vijne”, shkruan Drilon hoxha krahas fotos.

Ndoshta Nano do të eksperimentojë në fushën e aktrimit dhe do bëhet pjesë e një filmit të ri të rregjizorit të njohur. Mbase ai edhe s’do marrë fare pjesë në film dhe filmi mund të ketë si subjekt vetë politikanin. Kjo ende nuk dihet, megjithatë pritet të zbulohet në ditët në vijim. (D.D/Shuplaka)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *