Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Nga plazhi në qendrën e votimit, djemtë lënë pa mend komisionerët

Disa djem i janë drejtuar qendrës së votimit në mënyrë të pazakontë. Të rinjtë, veshur vetëm me rrobebanjo, janë nisur për të shprehur vullnetin e tyre.

Në fotot e siguruara nga “JOQ”, ata kanë mbajtur rradhë për të votuar dhe nuk janë penguar nga komisionerët.

Pamjet janë shkëputur nga një qendër votimi në Rrashkull të Kavajës. Duket se vapa ka bërë të vetën dhe djemtë kanë zgjedhur të mos e vrasin shumë mendjen. 

(XH.A/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *