Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nga njohja me reperin deri tek numri i fëmijëve, bashkëshortja nuk mban më sekrete

Erzina Shehu është në pritje të ëmbël të një bebushi bashkë me bashkëshortin e saj, reperin MC Kresha.

Lajmi i bukur i shtatzënisë u  zbulua që pasi u publikuan fotot e dasmës, ku Erzina shfaqte bakun e rrumbullakosur.

Në fillim ata tentuan të mbanin çdo gjë të fshehtë, megjithatë së fundmi Erzina ka nisur të tregojë detaje të pazbuluara. Së fundmi, ajo u ka kthyer përgjigje ndjekësve të saj në Instagram dhe tregon planet që ka me reperin për familjen.

Erzina tha se dëshiron që në të ardhmen të ketë një familje të madhe me 3 fëmijë.

E pyetur për njohjen me reperin, ajo nuk zbuloi shumë detaje, megjithatë tha se është histori shumë e gjatë.

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë më 15 dhjetor të vitit të kalua dhe thuhet se fëmija i parë i tyre do të jetë vajzë.

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.