Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nga motra në konkurrente, Luana tregon se si zihet me Marinën (VIDEO)

Dy motrat Vjollca janë rritur së bashku në ekran dhe i kemi parë gjithmonë të pandashme.

Nga velina e deri në mderim gjithmonë kanë qenë bashkë.

Mirëpo sot, kariera I ka ndarë Luanën dhe Marinën.

Ndërsa Luana vijon punën në Top Channel, e ndërsa Marina është zhvendosur në TV Klan.

Megjithatë, në jetën e tyre private ato janë gjithmonë bashkë sërish. Këtë e ka treguar edhe Marina në një video që ka publikuar.

“Kur zihemi unë edhe Luana,”- shkruan ajo krahas videos.

Në video shihen dy mace që zihen duke u përkëdhelur.

(F.M/Faxweb)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *