Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nga moda në prezantim, Roza Lati ç’nuk thotë për Adrola Dushin

Këtë vit modelja bukuroshe Adrola Dushi është prezantuese krah Ardit Gjebreas në festivalin e ‘Këngës Magjike”. Shumë njerëz nga publiku dhe rrethi shoqëror, e kanë përgëzuar Adrolën që ndonëse nuk është prezantuese, ka guxuar të prezantojë në një ndër festivalet më të rëndësishëm të këngës.

Një ndër personat që sheh te Adrola një femër sa të bukur aq edhe të guximshme, është moderatorja Roza Lati. Ajo e ka përgëzuar publikisht Adrolën dhe ka zgjedhur për të fjalë nga më vlerësueset e më të bukurat.

“E kam ndjekur këtë edicion të “Këngës Magjike” dhe dua të vlerësoj shumë Adrolën për guximin e madh, që kapërdiu emocionet dhe presionin e një salle prestigjoze si Pallati Kongreseve dhe të prezantojë një spektakël grandioz. Nuk është e lehtë zemër, Adrola nuk është prezantuese…”, shkruan Roza.

Ndërkohë në një postim tjëtër, moderatorja shkruan: ‘Femra më e bukur shqiptare (bio) që prezanton krah të madhit Ardit Gjebrea.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *