Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizSportTe FunditTe Gjitha

Neymar nuk ndreqet, i rrèmben të dashurën këngëtarit të famshëm që e kishte dhe mik

Prej kohësh ishte përfolur se futbollisti brazilian Neymar kishte nisur një lidhje të re me një nga modelet më të komentuara në media, Natalia Barulich. Gjithçka ishte aludim, ndërsa tani ky lajm është i konfirmuar.

Natalia, e cila ka qenë për shumë gjatë në një lidhje me këngëtarin kolumbian, Maluma, duket se është larguar prej tij dhe ka konfirmuar vetë lidhjen e re me Neymarin. Ajo ka postuar një foto krahas futbollistit nga kopertina e revistës ‘GQ’ ku krah fotos ka shkruar ‘ Bonnie & Clyde’.

Mediat e huaja raportuan se Maluma ishte mik me brazilianin, por pasi ka mësuar lidhjen e Neymarit me Natalian ka marrë vendimin e papritur dhe e ka prishur shoqërinë disa vjeçare me futbollistin.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *