Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nevina Shtylla largohet nga ‘Procesi Sportiv’, shfaqet në shtrat me moderatorin e njohur

Bukuroshen brune, Nevina Shtyllën nuk do e shohim më në “Proçesin Sportiv”, pasi në sezonin e ri televiziv ajo do bëhet pjesë e emisionit “Në shtëpinë tonë”.

Nevina do të jetë moderatorja e re e emisionit dhe në krah do të ketë Florian Agalliun me të cilin ka postuar sot foto e video gjatë xhirimeve.

Në imazhet e publikuara në Instastory, Nevina shfaqet duke xhiruar spotin e emisionit, të shtrirë në krevat dhe dyshja duken shumë të lumtur që për herë të parë do bashkëpunojnë bashkë.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *