Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Nëse unë nuk lyej buzët nuk hyni në BE”, biznesmeni i njohur shqiptar del me deklaratën ‘thumbuese’

Ai njihet për natyrën e tij ekstravagante dhe provokative. Bëhet fjalë për biznesmenin Elton Ilirjani, i cili nuk nguron të hidhet kundra dhe të ironizojë shumë nga faktet me të cilat ndeshemi në përditshmëri.

Biznesimeni ka reaguar gjithnjë shumë ashpër mbi hapjen e negociatave për hyrjen e Shqipërisë në BE. Mbi faktin që Hollanda doli kundra vendimit për hapjen e negociatave, duke vendosur disa pika për plotësimin e tyre, Eltoni nuk ka hezituar të ironizojë.

“I dashur Alvanoz Kavanoz, Holandezi Këndezi jua mblodhi nëse si lyej unë buzët lirshëm nuk hyni në BE. Prandaj po ri-filloj t’i lyej, do zoti jua kthej mendjen këto 7-8 ditë”,-ka shkruar Eltoni në rrjetet sociale.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *