Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Nëse je i interesuar për s*ks, më thuaj”, çudit këngëtarja e njohur, i çon sms DJ dhe i kërkon marrëdhënie seksuale

Pjesën më të madhe të kohës, këngëtarja e njohur Sia preferon të ruajë anonimatin e saj duke u fshehur pas parukeve, por së fundi, këngëtarja i ka habitur të gjithë me disa detaje nga jeta private.

Në një intervistë të re për “GQ”, këngëtarja zbuloi se kishte birësuar një fëmijë. 44-vjeçarja nuk dha asnjë informacion të mëtejshëm mbi djalin që ka adoptuar.

Ajo madje foli hapur se është pro seksit rastësor, pa angazhime, ndërsa zbuloi se i ka bërë një ofertë për seks dj-it Diplo.

“Këtë vit i shkrova një mesazh dhe i thashë: “Hej, dëgjo, ti je si një nga pesë personat që mua më tërheqin seksualisht, dhe tani kam vendosur të jem beqare për pjesën tjetër të jetës sime dhe unë sapo adoptova një djalë, kështu që nuk kam kohë për një lidhje. … Nëse jeni i interesuar për seks, atëherë më thuaj”, tha ajo.

Sia ka qenë e martuar me kineastin Erik Lang, para se të ndaheshin në vitin 2016.

Fjalët Kyce

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *