Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

U shoqërua me dhunë, i përlotur dhe me pranga në duar, lirohet aktori Neritan Liçaj

Aktori i njohur Neritan Liçaj është liruar, pas shoqërimit me dhunë në komisariat, pasi po protestonte në mbrojtje të Teatrit Kombëtar. Pas sulmit befasues të dhjetra efektivëve të policisë, të cilët rrethuan godinën e Teatrit Kombëtar për t’i hapur rrugë shembjes, artistët u morën zvarrë nga godina dhe u shoqëruan në polici.

Ndër to ishte edhe Neritan Liçaj, i cili ka qenë shembull i rezistencës 2 vjeçare të mbrojtjes së Teatrit Kombëtar. Liçaj la ambintet e komisariatit nr.4, pasi u mbaj disa orë i arrestuar.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.