Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nepsi i shtatzënisë: Ja çfarë ushqimi i kërkon bebi Fatmës

Moderatorja Fatma Methasani është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt ajo dhe Alfio do bëhen prindër të një djali.

Çifti gjatë kësaj kohe ka treguar se mezi po presin të marrin në krahë vogëlushin e tyre dhe kanë postuar shpesh foto të momenteve gjatë pritjes së ëmbël.

Së fundmi, Alfio ka zbuluar edhe ushqimin e preferuar të Fatmës gjatë shtatzanisë. Shefi i kuzhinës ka postuar një video duke gatuar peshk zgare, ndërsa ka treguar se ky është edhe ushqimi që Fatma dhe bebi preferojnë më shumë. “Kur bebi do peshk zgare”, ka shkruar Alfio sipër videos.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *