Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nënpresidentja e ‘Gjuzit’ nuk i lë vend imagjinatës, publikon foto topless

Ish-missi shqiptar Silvana Bushati mori të gjithë vëmendjen e mediave me emërimin si nën/presidente të partisë Konservatore të Kujtim Gjuzit, pak ditë pasi ky i fundit gjuajti live në emision për “ballkonet”.

Mirëpo përtej angazhimit politik, Silvana vijon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku ka publikuar foto dhe video të ndryshme, ndërsa sot nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës.

Ajo ka postuar pak minuta më parë një foto tejet provokuese ku shfaqet topless.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *