Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Covid-19 prek edhe zyrtarët, nënkryetarja e bashkisë Shkodër rezulton pozitive me koronavirus

Nënkryetarja e bashkisë Shkodër Emilia Koliqi ka rezultuar pozitive me Covid-19 pas testit të kryer në 24 orët e fundit. Bëhet me dije se Koliqi ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe i vetmi problem është temperatura 37.5 dhe ëshët karantinuar në banesën e saj.

Pas konfirmimit të saj me COVID-19 një sërë punonjësish të Bashkisë Shkodër po bëjnë tamponët kryesisht ata që kanë pasur kontakte me nënkryetaren Koliqi.

Mendohet se nënkryetarja ndërsa burime pranë saj bëjnë me dije se ka dyshime se mund ta ketë marrë në ndonjë dyqan.

Në 24 orët e fundit në Shkodër kanë rezultuar 11 persona të infektuar me COVID-19, ndërsa në gjithë vendin janë zbuluar 64 raste.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *