Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

“Alo, kam vrarë 3 vajzat e mia”/ Tronditet kryeqyteti, nëna rrëfen krimin dhe kërkon të vrasë veten

Një ngjarje shokuese ka tronditur mëngjesin e sotëm Austrinë, ku tre vajza të vogla kanë mbetur të pajeta, teksa dyshohet se pas këtij krimi makabër fshihet nëna e tyre.

Ishte vetë e ëma e të ndjerave ajo që telefonoi policinë. Siç thuhet në një deklaratë të polcisë së Vjenës, në orën 5:20 të mëngjesit një grua mori në telefon dhe tha se kishte vrarë tre vajzat e saj. Më tej shtoi se donte të vriste edhe veten.

Oficerët shkuan në apartament ku edhe arrestuan gruan, e cila u gjet me disa plagë. Vajza 8-muajshe dhe ajo 3-vjeçare u gjetën pa shenja jete, ndërkohë që vajza tjetër, 9-vjeçare, ndonëse u dërgua me urgjencë në spital, nuk mundi dot të shpëtonte.

Mbetet ende e paqartë se ç’arsye e shtynë gruan t’u merrte jetën vajzave, ndërkohë që mësohet se babai i tyre jeton diku tjetër, po në Vjenë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *