Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashTe FunditTe Gjitha

Nëna monstër ther dy fëmijët e mitur, arsyeja është shokuese (FOTO)

Një grua ka therur dy fëmijët e saj të mitur.

31 vjeçarja u shpall fajtore për vrasjen e fëmijëve të saj të vegjël. Indianja ka rrëfyer se I vrau fëmijët e saj pasi bashkëshorti i saj i kërkoi divorcin në vitin 2016.

Policia tha se i gjeti fëmijët të vdekur në shtëpinë e familjes së gruas  djalin 7 vjeçar Tyler dhe vajzën 3 vjeçare Charlee.

Ajo deklaroi në polici se i vrau fëmijët, sepse ajo nuk donte që burri i saj, Jason Worley, t’i merrte ato.

Në atë kohë Brandi Worley u shtrua në spital dhe u trajtua për plagë vetëvrasëse në qafë pas vrasjeve tragjike.

“I vrava me thikë fëmijët e mi,”- mësohet të ketë deklaruar në polici gruaja në gjendje të rënduar pikologjike.

(F.M/Faxweb)

auto_Screenshot_61516696449.png

auto_Screenshot_51516696243.png

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *