Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Në shtrat me të dashurin serb dhe këmbët përpjetë, ish-Miss Kosova ‘ndez’ rrjetin(FOTO)

Shqipëria  dhe Kosova gjithmonë kanë organizuar  eventet e rëndëishme për të përzgjedhur vajzat më të bukura.

Miss Shqipëria dhe Miss Kosova janë përzgjedhur për çdo vit, ndërsa tre vite më parë çuditërisht juria vendosi që të zgjidhte fituese një vajzë nga Argjentina. Ndërkohë që gjithmonë është zgjedhur një  vajzë shqiptare, tre vjet më parë titullin  Miss Kosova e rrëmbeu Camila Baraza.

Sot ish-missi kosovar është në një lidhje dashurie me një serb. Ajo e ka bërë publike lidhjen e tyre, dhe tashmë nga postimet në rrjetet sociale ndan shumë momente me të dashurin e saj serb Gjorgje Jeliç, në Dubai ku jetojnë sëbashku. E së fundmi në një postim në rrjetet  sociale ajo shfaqet me këmbët  përpjetë sëbashku me të dashurin e saj në krevat.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *