Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

“Në Shqipëri mu lutën të bëj vaksinën”, Haradinaj: Nuk pranova, sepse do e bëj kur të vaksinohet 2/3 e popullit

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka zbuluar se kur ka qënë në Shqipëri i kanë kërkuar që të bëjë vaksinën anti-Covid, por ai nuk e ka pranuar.

Haradinaj thotë se do të presë derisa të vaksinohet 2/3 e popullit dhe pastaj ai do të marrë vaksinën. Ndërkohë u shpreh se diçka të tillë nuk e pa si zgjidhje as kur i  morën testet nga Serbia.

”Unë se kam marrë vaksinën. Kam qenë në Shqipëri, më kanë lutë a do me e marrë, por thash jo po pres deri kur të vaksinohet 2/3 e popullit, pastaj du me marrë edhe unë. Por, nuk e shoh zgjidhje improvizimin e tillë. Nuk i kam pa zgjidhje as kur i kanë marrë testet nga Serbia”, ka deklaruar Haradinaj.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.