Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Në pritje të takimit historik, dalin fotot Kim Jong Un i djersitur dhe…

Vetëm pak orë para takimit ndoshta më të rëndësishëm të jetës së tij me presidentin Trump, Kim Jong Un bëri një shëtitje nëpër Singapor, duke bërë selfie nën brohoritjet e kalimtarëve.

I veshur me kostumin e tij gri të errët të stilit Mao dhe i djersitur në klimën tropikale të Singaporit, Kim vizitoi disa nga objektet më të famshme turistike të Singaporit.

Burimi: VOA

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *