AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Në pritje të ëmbël, Vilma Masha zbulon gjininë e bebit që do të vijë në jetë

Moderatorja e njohur shqiptare, Vilma Masha, është në pritje të ëmbël. Lajmi i bukur u bë i ditur një vit pas dasmës. Vilma po përpiqet ta mbajë larg medias këtë periudhë të re të jetës së saj dhe rrallë është fotografuar më barkun e rrumbullakosur.

Megjithatë, së fundmi moderatorja ka zbuluar për të gjithë gjininë e vajzës. Ajo do të bëhet nënë për herë të parë me një vajzë.

Vilma ka publikuar në Instastoryn e saj foton e një fustani rozë që i kanë dhuruar për beben e saj dhe kështu ka zbuluar gjininë e bebit që do të vijë në jetë.

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *