Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Në pritje të ëmbël, Arbana Osmani tregon dilemën e saj si grua shtatzënë

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani dha lajmin e bukur të shtatzënisë me datë 7 maj. Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër.

Arbana ka vendosur që këtë rrugëtim ta shijojë në mënyrë private, larg vëmendjes së mediave dhe publikut. Megjithatë sot ka bërë një përjashtim, duke ndarë me ndjekësit dilemat e një gruaje shtatzënë.

Ajo ka publikuar në Instastory një video ku tregon se ka gatuar dy lloje makaronash dhe nuk di se ç’të hajë më parë. “Dilemat e një gruaje shtatzënë”, dëgjohet të thotë moderatorja në video.

 

View this post on Instagram

 

‘Dilemat e Arbana Osmanit’ 😂😍

A post shared by @ vipvideoos__ on

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *