Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Në mbështetje të shokëve/ Hysaj fotografohet në Stamboll, nuk e ndal as dëmtimi (FOTO)

Kapiteni Elseid Hysaj nuk mund t’i ndahet kombëtares kuqezi. Ai i është bashkuar ekipit, madje po rri afër djemve. Shkodrani është dhe në dhomat e zhveshjes, ndërsa ka zbritur dhe në fushën e stadiumit të Stambollit, aty ku do të zhvillohet ndeshja e Turqisë kundër Shqipërisë.

Elseid Hysaj pësoi një lëndim të tmerrshëm në ndeshjen e fundit në kampionatin Italian Serie A, ku Napoli luajti kundër Torinos.

Kapiteni i kombëtares humbi dy ndeshjet e radhës kundër Turqisë dhe Moldavisë, teksa pritet që mos të luajë për rreth 20 ditë.

Por edhe pse i dëmtuar dhe nuk do të luajë, kjo gjë nuk e ka ndaluar atë që të shkojë në Turqi për tu dhënë mbështetje morale lojtarëve.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *