Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashPolitikëShowBizTe FunditTe Gjitha

Në kulmin e akuzave për vjedhjen e zgjedhjeve, Kryemadhi “arratiset” drejt SHBA-ve, e pret këngëtarja e njohur (Foto)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi këto ditë ka shkuar për një vizitë në Amerikë ku është pritur nga ylli i muzikës Pop me origjinë shqiptare, Bebe Rexha.

Këngëtarja e famshme ka postuar një video me kryetaren e LSI-së, Kryemadhin, ku shprehet se është takuar me kushërirën e saj.

Monika Kryemadhi njihet për lidhjen e saj të gjakut me Bebe Rexhën e cila shpesh ka ardhur ta vizitojë edhe në Shqipëri dhe atë. Shpesh në intervista Bebe flet për origjinën e saj nga Dibra.

Ndërkohë në kulmin e akuzave për vjedhjen e zgjedhjeve nga Partia Socialiste dhe ndërsa në KAS është duke verifikuar akuzat, Kryemadhi ka zgjedhur si destinacion për reklas Shtetet e Bashkuara.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.