Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Në krahët e njëri-tjetrin, Cristano Ronaldo ndan momentet romantike me partneren e tij nga jahti

Cristiano Ronaldo ka zgjedhur që së bashku me familjen e tij ti kaloj disa ditë pushimi në bregdet. Ronaldo ka publikuar një foto në rrjete socialët në krahët e bukuroshes dhe modeles Georgina Rodrigues.

Çifti shihet në jahtin luksoz në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ishte Ronaldo ai që e ka ndarë këtë foto romantike me ndjekësit e tij, nërsa ka bërë edhe një dedikim romantik.

“I lumtur që po i kaloj këtë momente të bukura me ty”, shkruan futbollisti krahas postimit të tij.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *