Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Në kohën e gjimnazit, ja si dukej Eva Murati para famës

Moderatorja e njohur Eva Murati është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme, të cilat i ndan me ndjekësit e saj.

Së fundmi Eva ka hapur arkivat e gjimnazit dhe ka postuar në Instastoryn e saj disa foto që i përkasin asaj periudhe. Nga fotot është e kuptueshme që moderatorja nuk ka ndryshuar shumë që nga atëherë, vazhdon të mbetet po ajo vajza natyrale dhe e ëmbël.

“Tani këto foto kujtohen me shumë nostalgji kur shpërndahen në grupe”, ka shkruar Eva krahas fotove, duke treguar se ndjen nostalgji për kohën kur ishte thjesht një gjimnaziste.

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.