Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Në gjendje të rëndë nga Covid-19, prindërit e aktores shqiptare shtrohen në spital

Prindërit e aktores Teuta Krasniqi janë shtruar në spital pasi kanë shfaqur komplikacione nga Covid-19.

Pas disa ditë luftë me Covid-19, prindërit e aktores janë shtruar në spital për të marrë një trajtim më të specializuar nga mjekët.

Lajmin e  ka bërë të ditur vetë i ati i aktores, Milazim Krasniqi i cili përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se ai dhe bashkëshortja e tij Edibja janë shtruar në spital.

(R.G/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.