AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Në familjen Kallaku plas ‘sherri’, kriza për të ngrënë nervozon keq Xhensilën (VIDEO)

Me sa duket izolimi disa ditorë në banesë ka future në ‘krizë’ familjen Kallaku janë dhe gjithë ‘sherri’ është bërë për kos.

Në një video të publikuar nga vetë aktori I humorit, Bes Kallaku, dëgjohet në sfond, se si  Xhensila bërtet pasi Besi ka ngrënë katër kosa që me sa kuptohet janë të vajzës së tyre. “Katër kosa, katër kosa…hëngri një dhe…më raftë pika se s’ke faj ti,”– dëgjohet të thotë Xhensila teksa ndërron vajzën.

“Po s’e dija moj,…”– thotë Besi nga ana tjetër.

“4 kosa, 4 kosa, na cmeni! Mfal, po ne qe kena honger kosin e fmise pa dashje, a na lejohet me dal me ble kos apo duhet me u zon me grun??? Mbesoni, sa me larg fregoriferit kto dit se nuk dihet ca po hajm!”,  shkruan Besi krahas videos në rrjetet sociale

 

Burg nga disa muaj deri në 15 vite për ata që dalin pa leje dhe shkelin karantinën, si e komentoni nismën e fundit të kryeministrit Rama?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *