Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kreu veprime të turpshme ndaj dy vajzave të vogla, flet 65-vjeçari: Doja thjesht që ti…

Policia e Durrësit ka arrestuar ditën e sotme një 56-vjeçar pasi ka kryer veprime të turpshme ndaj dy të miturave.

Polcia bën me dije se nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës u a.rrestuan në flagrancë shtetasit: R. S., 56 vjeç, banues në Durrës, pasi ka kryer veprime të t.urpshme ndaj 2 të miturave, 9 dhe 13 vjeç.

Kanë qenë prindërit e dy të miturave të cilët kanë bërë denoncimin në polici, pasi kanë zbuluar se janë ngacmuar me fjalë të turpshmë nga 56-vjeçari.

Ndërkohë burime për Faxweb.al bëjnë me dije 56-vjeçari ka deklaruar se thjeshtë ka dashur që ti përshëndesë, duke mohuar se i ka ngacmuar.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *