Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

“Në çdo skenë, ti je ylli im”, Barack Obama poblikon fotot që na lanë me gojë hapur

Ka qenë një ndër politikanët më të dashur jo vetëm në Amerikë por dhe më tej, dhe ajo çka e bën të veçantë është sinqeriteti dhe spontaniteti i tij me publikun.

Barack Obama së fundmi i ka bërë një surprizë të bukur bashkëshortes së tij për 56-vjetorin e lindjes, teksa e ka uruar publikisht.

Bashkangjitur urimit ai ka postuar edhe disa foto, ku shihet duke e puthur nënën e dy fëmijëve të tij.

“Në çdo skenë, ti je ylli im”, është ky mesazhi që ish-presidenti i ka dedikuar të shoqes.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *