Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Ndryshimet drastike në drejtimin e burgjeve, zbulohen 24 emrat e rinj. Do të aplikojnë sistemin ’41 bis’

Performanca e dobët në punë, kontaktet me të burgosuit, futja e sendeve të paligjshme në ambintet e punës u ka kushtuar largimin nga detyra të 24 drejtuesve të burgjeve në rang vendi, ndërsa ato do të zëvendësohen nga drejtues të rinj të cilët vijnë në kuadër të programit “Bis 41”.

Mësohet se 24 drejtuesit e rinj e kanë marrë detyrën disa ditë më parë dhe përpara kësaj ijanë nënshtruar një kontrolli në lidhje me aftësitë profesionale, pastërtinë e figurës dhe pasurisë që disponojnë.

Zëvendësimet e disa prej shefave të Policisë kanë ndodhur në burgjet e rëndësisë së veçant në vend ku bëjnë pjesë edhe ai i grave “Ali Demi” për të cilin mësohet se do të drejtohet nga Mimoza Romano.

Në Burrel do të jetë Kadri Koxha, në Jordan Misja do të jetë Nikolin Gjonpali, në Vlorë Lefter Shehu, në Berat Ilia Papa, në “Mine Peza” Ferdinand Preçi etj.

N/r    IEVP    Shef policie
1    Burrel    Kadri Koxha
2    Ali Demi Mimoza Rumano
3    Kukës    Mentor Rada
4    Tepelenë  Het’hem Llapi
5    Krujë    Lulzim Haxhia
6    Sarandë    Artur Musta
7    Kavajë    Mina Velo
8    Fier     Bashkim  Meçe
9    Berat    Ilia Papa
10    Korçë    Altin Gusho
11    Tropojë    Selim Selimaj
12    Peqin    Hysni Ndreu
13    Spitali Burgjeve    Elona Prespa
14    Jordan Misja    Nikolin Gjonpali
15    Shkodër    Tofik Sinani
16    Lezhë    Zydi Katroshi
17    Vlorë    Lefter Shehu
18    Durrës    Gëzim Gjoni
19    Lushnjë    Syrja Malasi
20    Fushë Krujë    Fatos Dosti
21    Vaqarr    Agim Tafaj
22    Elbasan    Fatjom Sadiku
23    Mine Peza    Ferdinand Preçi
24    Rrogozhinë    Fatmir Kacelli

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *