Te Gjitha

“Ndonjëherë më çmend”, Arbana Osmani uron të ëmën për ditëlindje, ngjajnë si dy pika uji

Në ditën e Shën Valentinit, e ëma e moderatores Arbana Osmani, feston ditëlindjen.

Për ta uruar në këtë ditë të veçantë, moderatorja ka publikuar disa foto në Instastory dhe nëpërmjet tyre i dedikon fjalët më të bukura.

Gëzuar ditëlindjen e bukura Teuta. Ti më jep shumë kënaqësi. Edhe pse ndonjëherë (shpesh) më çmend, ti je shoqja ime më e mirë. Gati të pimë verë në darkë.

Gjithmonë në një hap me modën. Të dua dhe shpresoj që një ditë Joni të më dojë sa gjysma e asaj që dua unë ty”, shkruan moderatorja në disa foto ku shfaqet me të ëmën.

Por ajo që na bën më shumë përshtypje në këto postime është ngjashmëria e madhe e Arbanës me të ëmën.

Ato janë si dy pika uji dhe moderatorja është kopje e nënës së saj.

A mendoni se jemi në gjendje të mbrohemi apo të menaxhojmë një 'krizë" të shpërthimit të Koronavirusit në vend?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *