Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Frikë dhe kujdes nga Rama”, Nard Ndoka: Ka ndryshuar jetën s*ksuale dhe ka probleme urinare

Kreu i PDK-së dhe njëherësh ish-aleat i Edi Ramës, Nard Ndoka, ju ka bërë thirrje qytetarëve shqiptarë që në këtë periudhë të kenë edhe frikë edhe kujdes nga kryeminsitri.

Ndoka argumenton se arsyeja ka të bëjë pasi Rama nuk po kalon një periudhë të mirë mendore dhe është në ‘menopauzë politike’.

Sipas tij disa nga sipmtomat që ka shfaqur Rama në këtë kohë janë ndryshime në jetën seksuale, shtimi në peshë dhe ndryshimet e shpeshta të humorit.

“Frikë e kujdes nga vendimet e KM, ai po kalon “menopauzën politike”!

Këtë fenomen shqetësues e vertetojne edhe sondazhet e fundit.

Disa nga shqetësimet në këtë periudhë janë: afshe të nxehta, çrregullime të gjumit, probleme urinare, ndryshime të humorit dhe nervozizëm, ndryshime në jetën seksuale, osteoporozë, sëmundje kardiovaskulare, shtim në peshë dhe ndryshime në pamje, si dhe probleme me përqendrimin apo me kujtesën”, shkruan Ndoka.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *