Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ndodh në Tiranë! Automjeti merr para biçikletën në mes të rrugës, si është gjendja e të riut

Një áksident me pasojë plágosjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e “Elbasanit” në Tiranë. Rreth orës 19:34, në kryqëzim me rrugën “Qamil Guranjaku”, mjeti me drejtues shtetasin B.B., ka pèrplasur biçiklistin B.R., 22 vjeç, i cili është dërguar në spítal, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Pòlicisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Gjatë ditës së sotme, është regjistruar edhe një tjetër áksident në mbikalimin e Golemit ku një i ri pèrplasi makinën e pòlicisë dhe plágosi një efektiv, i cili mori ndihmë mjekësore në spitalin e Durrësit.(A.M/Faxweb.al)

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *