Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ndodh në bastionin e majtë/ Thyhet xhami i zyrave të PS-së në Berat, hapet një vrimë me gurë

Një xham i zyrës elektorale të Partisë Socialiste në Berat është thyer gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm.

Burime bëjnë me dije se zyra elektorale e PS-së ndodhet në lagjen 30-vjetori, ndërkohë që Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorëve.

Xhami i thyer në zyrën elektorale është konstatuar gjatë orëve të mëngjesit, ndërsa ngjarja dyshohet se ka ndodhur natën, ku autori/ët janë favorizuar nga errësira.

Mësohet se policia është duke sekuestruar edhe kamerat e sigurisë të bizneseve përreth për të identifikuar edhe personin që ka goditur me gurë zyrën, ndërkohë që nga ana e drejtuesve të Partisë Socialiste të Beratit nuk ka ende asnjë reagim në lidhje me këtë ngjarje.

(E.K/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.