Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Ndodh edhe në basketboll/ Partizani mposht Tiranën në derbi, tifozët përplasen me policinë (Fotot)

Ashtu siç edhe shpesh ndodh në derbin e futbollit mes Tiranës dhe Partizanit, ka ndodhur pikërisht edhe në përballjen e ekipeve të basketbollit të dy ekipeve kryeqytetase.

Partizani ka fituar në derbin kundër Tiranës ndërsa në fund të takimit pati tensione nga tifozeria vendase.

U desh ndërhyrja e forcave të policisë për të qetësuar situatën ndërkohë që përplesjet kanë vijuar mes tyre dhe efektivëve. Rezultati i përgjithshëm i takimit u mbyll në shifrat 69-78 për miqtë.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.