Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ndodh edhe kjo/ Modeli akuzon këngëtaren e famshme për ngacmim seksual: Mi uli pantallonat dhe…

Këngëtarja e njohur Katy Perry është akuzuar për ngacmim seksual nga një model mashkull.

Josh, 38 vjeç, i cili ka punuar me Katy-n për videoklipin Teenage Dream në vitin 2010, hyri në Instagram të dielën për të akuzuar këngëtaren se e ka ngacmuar seksualisht.

Sipas modelit, këngëtarja ia ka ulur pantallonat duke treguar organin e tij gjenital në mesin e një grupi miqsh në një festë ditëlindjeje.

Incidenti ndodhi shumë kohë pasi ata filmuan videoklipin në shtëpinë e dizajnuesit Johnny Wujek, pasi Katy ishte ndarë nga bashkëshorti Russell Brand, në 2012-n.

“Po e them këtë tani sepse kultura jonë po provon se meshkujt e fuqishëm janë perversë. Por femrat e fuqishme janë po aq të shpifura”, shkroi Josh në Instagram.

“Mu desh shumë kohë të pranoj që dikush më dhunoi në këtë mënyrë dhe nuk e lajmërova policinë në atë moment”, vijoi ai.

Ai pranoi se në fillim kur e njohu këngëtaren, ajo ishte shumë e sjellshme dhe e këndshme.

Ndërsa Katy, pasi xhiroi videon me të në 2010-n, tha se të puthte dikë në klip ishte traumatizuese.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *