Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ndihmësi infektohet me Covid-19, Mbretëresha merr menjëherë vendimin

Një nga punonjësit e stafit të Pallatit Mbretëror ka rezultuar i prekur me koronavirus. Me të mësuar këtë, Mbretëresha Elizabeth dhe bashkëshorti i saj janë larguar për në kështjellën Windsor.

Një nga punonjësit e stafit të Pallatit Mbretëror ka rezultuar i prekur me koronavirus. Me të mësuar këtë, Mbretëresha Elizabeth dhe bashkëshorti i saj janë larguar për në kështjellën Windsor.

Ndërkohë mbretëresha do të qëndrojë në kështjellën Windsor për një periudhë të gjatë, e distancuar nga stafi i pallatit mbretëror.

Deri tani nuk dihet nëse Mbretëresha ka pasur apo jo kontakt me të infektuarin, por gjendja e saj shëndetësore është e mirë.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *