AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ndeshje e tensionuar por pa gola, përfundon pjesa e parë Kukësi-Tirana

Ka përfunduar me rezultatin 0-0 pjesa e parë midis Kukësit dhe Tiranës, takim që po luhet për llogari të javës së 23 në Superligën Shqiptare.

Ndeshja ka qenë mjaft e tensionuar ku deri më tani janë dhënë 4 kartona të verdhë nga dy për secilën skuadër.

Kukësi momentalisht është në vend të parë me 43 pikë e ndjekur nga Tirana me 42 pikë.

Dhe në vendin e tretë me 39 pikë është Partizani që këtë javë luan kundër Bylisit.

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *