Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ndër më të pasurat: Ja ç’shifër kap pasuria e dy këngëtareve shqiptare

Të jesh nën 30 vjeç dhe të jesh pjesë e listës së më të pasurëve në Britani është padyshim diçka e madhe dhe dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora dhe Dua Lipa, janë.

Së fundmi revista e njohur britanike “Heat” ka publikuar emrat e personazheve të njohur nën moshën 30 vjeçare që kryesojnë listën e më të pasurëve në Britaninë e madhe. Vendi i parë është zënë nga këngëtari Ed Sheeran, me një pasuri prej 170 milionë funtesh.

Pas tij në rradhë janë: Daniel Radcliffe (90 milionë funte dhe Harry Styles (64 milionë funte).

Këngëtaret shqiptare, Rita dhe Dua, janë pjesë e listës. Rita është rradhitur e 13-ta me një pasuri prej 17.8 milion funtesh ndërsa Dua në vendin 15 me 11.8 milionë funte.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close