Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ndahet nga jeta pas sulmit në zemër aktorja e njohur

Është ndarë nga jeta në moshën 49 vjeçare aktorja e njohur  DuShon Monique Brown .

Aktorja vdiq pas një sulmi në zemër, në shtëpinë e saj në Çikago. Ajo ka qenë pjesë e filmave  Chicago Fire dhe Prison Break.

Ka qenë producenti, Dick Wolf ai që konfirmoi vdekjen e Brownit në Chicago Tribune, duke thënë në një deklaratë: “Familja ‘Chicago Fire’ është shkatërruar pasi ka humbur një nga njerëzit e saj. Mendimet dhe lutjet tona janë me familjen e DuShon”. 

Pak ditë më parë u njoftua DuShon u dërgua me urgjencë në spital, për shkak të dhimbjeve të forta në gjoks, por gjendja e saj ishte përmisuar , dhe aktorja ka dalë nga spitali brenda ditës.

Pastaj, të premten, DuShon pësoi një infarkt nga i cili edhe ndërroi jetë.

(E.K/FAXWEB)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.