Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Natën bënte hajdutin, ditën policin. Arrestohet efektivi i dyshuar për një seri vjedhjesh

Policia gjermane ka arrestuar një efektiv i cili dyshohet për një seri vjedhjesh.

Polici i arrestuar rreth 30-vjeç,  dyshohet se ka kryer disa krime në provincën e Bavarisë, së bashku me një tjetër person, i cili gjithashtu është arrestuar.

Ish-polici, dyshohet se ka vjedhur me forcë një telefon celular më 14 janar, e më pas e ka ofruar atë për shitje në internet me një çmim më të lirë sesa tregu.

Po atë mbrëmje, ata grabitën një makinë nga një person në Sëifurt.

Ditën pasuese, 30-vjeçari dhe miku i tij depërtuan në dritaren e një dyqani argjendarësh në Bamberg dhe grabitën bizhuteri me vlerë më shumë se 100 mijë euro.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *