Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Na thanë u çmend Presidenti”, Bushati: Qeveria bëri show, letra e Metës kishte fakte për tërmetin

Analisti Andi Bushati në Open tha se në qoftë se qeveria do të merrte parsysh atë letrën e Metës nuk do të kishim kaq shumë viktima.

“Unë shikova debatin e të hënës që u zhvillua me zv-ministrin Shkreli dhe nuk e mora vesh në qoftë se tek pallati i shembur në Thumanë u dha leje për të qëndruar brenda apo jo.

Unë iu ktheva letrës së Mets ku qeshëm të gjithë dhe ku qeveria na bëri show që na u çmend presidenti. Përtej faktit që aty na parashikohej për një tërmet letra në brendësi kishte fakte racionale. Aty shkruanin hajde ulemi në një tryezë për të folur a kemi kapacitete për të përballuar situata të tilla- tha Bushati.

“Këtë nuk duhet ta thuash o Bushat!”, Klosi kryqëzohet nga analistët në studio: Po shfrytëzoni edhe vdekjen…

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *