Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Na plasi k***”, burri i Rovena Vodës shthur gojën, nuk ia ndjen fare për negociatat (Fotolajm)

Teksa zot vuloset ajo që po artikulohej prej kohësh, se Shqipërisë nuk do ti hapen negociatat me BE-në, në rrjet ka shpërthyer debati lidhur me atë që do të ndodhë pas këtij lajmi.

Nëse vetë kryeministri Edi Rama e sheh këtë si një problem të lidhur ngushtësisht me Francën dhe vendet e tjera hezituese, drejtorët e tij shkojnë edhe më tej, atyre nuk iu ‘’plas k*ri” fare për këtë proces.

Ky është rasti i Aurel Vodës, burrit të zv.ministres së brendshme Rovena Voda, i cili ka lëshuar në koment në rrjetet sociale, ku tregon se nuk është fare i interesuar që të dijë lidhur me negociatat.

Veç të tjerash Aurel Voda mban postin e Fondit të Detyrueshëm Shëndetësor, një institucion ky mjaft i rëndësishëm, ku lëvrohen miliona lekë. Shpresojmë që Vodës të mos i plasë edhe për këto të fundit…

Lajmi ku ka komentuar Aurel Voda
Komenti që s’ka nevojë për koment
Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *