Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Na kapi budallallëku”, Rudina Magjistari bën gafën e radhës ‘humb kontrollin’ në emision (VIDEO)

Pasditen e sotme i ftuar në emisionin “Rudina”  ishte Drejtori i Programacionit të “TV Klan”, Albert Dumani.

Moderatores së emisionit “Rudina” i ka dalë situata nga kontrolli duke mos ndaluar dot së qeshuri, së bashku me Albertin.

Gjithçka ka nisur nga një ngatërresë e Albert Dumanit, kur po fliste për udhëtimin e tij në Indi, duke përfunduar në lot të qeshurash.

Për mua ishte udhëtimi i jetës. Ishte vend që ne e kemi parë vetëm në foto apo në ndonjë serial, por teksa e shikoje me sytë e tu, me sytë e ty, me sytë e tu…”- u shpreh Dumani.

Kaq mjaftoi që Rudina të niste të qeshte me të madhe së bashku me Albertin.

Na kapi budallallëku, marrim frymë thellë edhe ristartojmë!”- tha moderatorja dhe më pas intervista vijoi si normalisht.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *