Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetTe Gjitha

”Na e dha darkën e ditëlindjes, ndryshe do ja mbanim histori!”, Gjebrea bën bashkë familjen e madhe

Ardit Gjebrea ka mbledhur së bashkua familjen e tij të madhe. Në krah të vajzës dhe bashkëshortes së tij ai ka bërë bashkë gjithë stafin e së ‘Dielës Shqiptare’.

Rasti ishte ditëlindja e regjizores së programit Lori Balla dhe nuk kanë munguar as batutat. 

‘’Familja #edielashqiptare. Ja edhe #LoriBasha na e dha darkën e ditëlindjes, ndryshe do ja mbanim histori!’’, shkruan Gjebrea.

Duhet thënë se pas disa vitesh në drejtimin e një programi gjithë stafi familjarizohet mes vetes. Prania dhe e vajzës dhe bashkëshortes së tij bën të kuptosh se puna dhe familja janë gjithnjë e më shumë në një vijë të hollë mes tyre.

(E.K/SHUPLAKA)

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *