Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Stili i veçantë në veshje dhe look, publikohet fotoja e ish-kryebashkiakut të PD-së

Nga një foto e publikuar në rrjete sociale ka patur shumë reagime orët e fundit. Fjala është për një foto të ish-kryebashkiakut të Kamzës Xhelal Mziu.

Kuptohet që fotoja është e vjetër nga detajet dhe mosha e Mziut. Këmisha xhinse dhe flokët kaçurrela janë disa nga detajet që tërheqin në foton e vjetër të ish-kryebashkiakut.

Eksponenti i Partisë Demokratike shihet në foto bashkë me një shok të tij dhe përpara kanë një tavolinë të shtruar me ushqime dhe birra.

Ndoshta për Mziun kjo foto do donte të mos egzistonte atë nuk e dimë por dimë që pas publikimit të saj ish-kreu i Bashkisë së Kamzës nuk ka reaguar çka le të kuptohet se e ka marrë me shumë sportivitet dhe mirë bën.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.