Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

“Nuk është çudi dhe të na shohin me lista të përbashkëta”, Murrizi hedh idenë e papritur për bashkëpunimin me Patozin, Jozefinën dhe Hajdarin

Deputeti Myslim Murrizi ka hedhur idenë se mund të kenë lista të përbashkëta me partinë e Astrit Patozit, Jozefina Topallit dhe Rudina Hajadrit.

Teksa iu përgjigj analistit Andi Bushatit i cili tha se nëse marrin vota të djathta dhe i djegin duke mos prodhuar mandate , i shërbejnë Edi Ramës, Murrizi tha se nuk është çudi ti shohin me lista të përbashkëta me datën 25 prill.

“Nuk kemi hendeqe. Nuk është çudi dhe të na shohin me lista të përbashkëta”- tha Murrizi.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *