Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Të njoh që nga mbledhjet e forumit të FRPD-së”, Murrizi vë në siklet gazetaren: E ke gabim nuk kam qenë unë!

Një debat ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emisionin Open, mes drejteueses së emisionit Eni Vasili dhe deputetit Myslim Murrizi.

Teksa drejtuesja e pyeti për partitë e reja që po krijohen, një debat i pakuptimtë u krijua mes tyre.

Murrizi u rikthye disa vite pas, ku i tha prezantueses së emisionit se e njeh që nga koha kur ajo merrte pjesë në mbledhjet e forumit rinor, ndërkohë që ajo e mohoi.

Myslim Murrizi: “Më thirr në mbiemër”

Vasili: Po pse si të thirra? A je mirë sot z.Murrizi?

Murrizi: E, ashtu më thirr. Se të njoh që nga mbledhja e Forumit Rinor të PD

Vasili: E ke gabim, s’kam qenë kurrë. Tani ju lutem, se jam drejtuese e Open dhe ça ndodh në këtë emision e vendos unë.

Murrizi: Po jo unë s’ta prish këtë emision, kam respekt, Unë kam respekt e të kam të preferume. Partia ime nuk është krijuar as nga zyra e Ramiz Alisë

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *