Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Muzika ‘kundër’ liderit Trump, Eminem i shpall luftë me projektin e ri

Eminem ka vendosur ti rikthehet fuqishëm skenës, me albumin e tij të ri, që pritet ta nxjerr së shpejti, ka njoftuar këngëtari në një postim në Twitter.

Para 8 muajsh, reperi ka publikuar albumin e tij të titulluar ‘Kamikaz’, ku përbante 13 këngë, në mesazhet e të drejtëprdrejta për liderin amerikan Trump. Shumica prej tyre janë bashkëpunime me këngëtarë si Jessie Reyes, reperin Joyner Lucas, Ed Sheeran dhe Beyonce.

‘Kamikaz’ flet për problemet që reperi ka pasur me Presidentin Donald Trump dhe zëvendës presidentin Mike Pence. Ai gjithashtu sulmon shtypin për publicitetin e paktët që i bënë albumit të tij të mëparshëm “Revival”.

Reperi i famshëm, ftioi famën rreth 20 vite më parë, më pas u shkëput përkohësisht nga bota e muzikës, për shkak të varsisë ndaj drogës, por duket se tani ylli i muzkës po i rikthehet për të qëndruar gjatë.

(E.V/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *