Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Si i bëri ‘zap’ me maska dhe në mënyrë të fshehur policia qytetarët, ja çfarë u vu re në uniformat e efektivëve

Mijera forca policie janë angazhuar mëngjesin e ditës së sotme për të rrethuar ambintin e Teatrit Kombëtar që t’i hapnin rrugë IMT-së dhe fadromave për ta shembur.

Por teksa policia kishte rrethuar të gjitha rrugët hyrëse e dalëse rreth Teatrit Kombëtar, tek efektivët e policisë së rendit është vënë re se janë pa numrat identifikues në bluzat e tyre.

Të maskuar me maska ata nuk mbanin në bluzë numrin identifikuese, të detyrueshëm për identifikimin e tyre, ndërkohë që me ato uniforma kishin ‘pushtetin’ të dhunonin dhe të shoqëronin në komisariat qytetarët e pafajshëm.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *