Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe FunditTe Gjitha

Mungoi dje në ”Portokalli”, flet vetë Gaz Paja dhe zbulon arsyen

“Portokalli” është shoqëruar në këtë nisje të sezonit të ri me mungesa të shumta. Bes Kallaku dhe Erion Isai prej kohësh ishin konfirmuar ndërsa në momentet e fundit vendosit të qendrojë dhe Flroi. Dhe sikur të mos mjaftonin të gjitha këto, në puntatën e djeshme mungonte dhe Gaz Paja.

Menjëherë u mendua për një largim të tijin, mirëpo jo, vetë aktori i ka mohuar këto zëra.

‘’Për shkak të disa problemeve shëndetësore më është dashur të mungoj’’, – u shpreh aktori i njohur i humorit për ‘’Xing.al”, duke lënë të kuptohet se me siguri do të mund ta shohim sërish në ‘Portokalli’ përgjatë javëve në vazhdim.

Na mbetet të presim dhe të shohim  deri të dielën e ardhshme nëse zërat që u përhapën nuk kanë qenë edhe aq pa shkak.

(E.K/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *